Kontakt

Udfyld venligst nedenstående formular eller kontakt en af vores medarbejdere direkte

Dit navn (skal udfyldes) *

Din e-mail (skal udfyldes) *

Emne

Din besked

map

Medarbejdere

Personale foto

Carsten Schebye Riisbjerg

El-installatør

carstenr@ctelteknik.dk

24 60 40 62

Personale foto

Lars D. Jensen

Servicemontør

larsj@ctelteknik.dk

20 48 17 46

Personale foto

Lars Klintholm

Servicemontør

larsk@ctelteknik.dk

20 29 28 45

Personale foto

Søren Jespersen

Datatekniker

sorenj@ctelteknik.dk

21 20 21 45

Personale foto

Jan Lassen

Servicemontør

janl@ctelteknik.dk

28 94 67 36

Personale foto

Jacob Møller

Servicemontør

jacobm@ctelteknik.dk

27 79 29 99

Personale foto

Nichlas Engstrøm

Lærling

nichlase@ctelteknik.dk

28 35 61 17

Personale foto

Marco Møller

Lærling

marcom@ctelteknik.dk

28 10 45 92

Personale foto

Martin Nielsen

Lærling

martinn@ctelteknik.dk

29 61 40 26

Personale foto

Christian Nielsen

Lærling

christiann@ctelteknik.dk

60 40 37 45

Personale foto

Oliver Schebye Riisbjerg

Arbejdsdreng

CT Elteknik